02634579670-09358985516- 09383943064- 09108538512

حفاظ استیل بالکن ، قیمت حفاظ استیل تراس در کرج و تهران

هدف از نصب حفاظ استیل بالکن اول تامین امنیت تراس و بعد از آن زیبایی و نماسازی ساختمان میباشد ، که در دو نوع حفاظ استیل بالکن با فرم دور ( پروفیل 40*40 ) و بدون فرم دور و نصب در چارچوب و دیوارهای دو طرف قابل اجراءمیباشد.

قیمت روز حفاظ استیل تراس در تهران و کرج  :

حفاظ استیل به دلیل کمترین نیاز به نگهداری و تعمیر هزینه های مازادی همچون رنگ نمودن سالیانه ، طول عمر بالا ، ثبات رنگ و کیفیت  در دراز مدت نسبت به سایر حفاظ ها نظیر حفاظ آهنی مناسب تر و به صرفه تر میباشد . قیمت اولیه حفاظ استیل بالکن مقدار ناچیزی با سایر حفاظ ها متفاوت میباشد ولی در طولانی مدت قیمت مناسب تر آن مشهود میگردد .

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ استیل بالکن ( تراس )  چیست ؟

 • آلیاژ ( متریال ) : حفاظ استیل بالکن 304 از لحاظ کیفیت و ثبات رنگ بسیار بهتر از حفاظ استیل تراس 201 میباشد و در اصل نباید از آلیاژ 201 در نمای بیرونی استفاده نمود .
 • مدل : در دو نوع حفاظ استیل بالکن  با فرم دور ( پروفیل 40*40 ) و بدون فرم دور و نصب در چارچوب و دیوارهای دو طرف قابل اجراءمیباشد.
 • قطر حفاظ : قطر لوله در ساخت حفاظ استیل تراس خود به تنهایی یه عامل تعیین کننده در قیمت میباشد که متشکل از قطر های 25 میلی متر ، 38 میلی متر و 51 میلیمتر و یا کلا از پرو فیل 40 در 40 میباشد .
 • گوشتی ( ضخامت ) : در ساخت حفاظ استیل هر چقدر از لوله های ضخیمتری استفاده گردد به مراتب قیمت حفاظ استیل بالا میرود و دلیل آن افزایش چشمگیر وزن لوله میباشد که قیمت و هزینه اولیه خیلی بیشتر میشود و به عنوان مثال تفاوت قیمت لوله 1 میل نصف قیمت لوله با ضخامت 1/3 میل میگردد .

قیمت حفاظ استیل بالکن بصورت روزانه قابل استعلام بوده و به علت نوسانات بازار ارز و همچنین وارداتی بودن لوله ها  چند ساعت برای استعلام قیمت زمان لازم میباشد که قیمت احراز شده فقط تا 48 ساعت معتبر میباشد .

حفاظ استیل تراس

  با توجه به افزایش شهر نشینی و در نتیجه افزایش جمعیت شهری ، باعث مشکلاتی نظیر امنیت و تامین جانی برای ساکنین ساختمان های امروزی گردیده ، به عنوان مثال میتوان به سرقت های فراوانی که به واسطه نبود حداقل امنیت و یا خطرات جانی نظیر سقوط از ارتفاع اشاره نمود . موارد ذکر شده هر کدام به تنهایی میتواند مسبب تصمیم گیری درباره رفع مشکل امنیتی و جانی برای کارفرمایان گردد، لذا یکی از گزینه های مطمئن برای تامین امنیت جانی و مالی میتواند حفاظ استیل بالکن ( تراس ) باشد . حفاظ استیل یک سازه فلزی از متریال فولاد ضد زنگ ( استنلس استیل ) و دارای مقاومت بالا در برابر عوامل تخریبی محیطی مانند دما و رطوبت میباشد ، حفاظ استیل بالکن ( تراس ) بر خلاف دیگر حفاظ های قدیمی دارای جلوه و زیبایی منحصر به فردی میباشد که سهم به سزایی در نمای ساختمان دارد و میتوان آن را کالای دکوراتیو ساختمان به حساب آورد . حفاظ استیل بالکن دارای چندین طرح و مدل میباشد که با توجه به هزینه و سلیقه کارفرما میتوان آن را انتخاب کرد . استفاده نمودن از استیل در نمای ساختمان به دلیل استفاده از کروم در متریال آن و در نتیجه درخشش و زیبایی خیره کننده آن باعث ایجاد حس امروزی بودن به ساکنین ساختمان میگردد .

وظیفه حفاظ تامین امنیت و جلوگیری و منع از ورود افراد غریبه و نا آشنا به داخل ساختمان بوده و مکان نصب آن درب ورودی ، پشت پنجره و بالکن میباشد ، جنس استفاده شده در حفاظ بالکن و پنجره در گذشته معمولا  از آهن ، چوب و یا سنگ میباشد که حفاظ های مذکور معضلات و مشکلات عدیده ای همچون تغییر در شکل ظاهری آنها ( از دست دادن زیبایی اولیه ) در اثر فرسایش و از دست دادن استحکام مورد انتظار بر اثر شرایط محیطی را دارا بودند که بعد از ورود حفاظ استیل به صنعت ساختمان ، ترجیحات و توجه به سمت نسل جدید سازه ها گرایش پیدا نمود که هم اکنون حفاظ استیل یکه تاز صنعت حفاظ میباشد . حفاظ استیل 304 با دارا بودن مقدار1/5 درصد نیکل و 10/5 درصد کروم  ، ضد زنگ و به دلیل سیقلی بودن سطح آن هم آب گریز بوده وهم ضد خش میباشد و در کنار زیبایی ، ایمنی بالایی نیز دارد .
حفاظ استیل بالکن

لازم بذکر است که با توجه به سفارش مشتری قیمت ها تغییر پذیر میباشد و سفارشات بالای 60 متر نیز شامل تخفیف میشود

آلیاژ اتصالات حفاظ استیل بالکن تماما 304 میباشد و لوله های استیل مصرفی وارداتی میباشند .

از دیگر دلایل نصب و  اجرای حفاظ استیل در ساختمان ها و برج های مرتفع التزام در تامین امنیت جانی و حفظ سلامت جان ساکنین طبقات بالاتر از طبقه اول ساختمان میباشد . و احتمال سقوط از ارتفاع و راه های پیشگیری از آن همیشه میبایست در اولویت قرار گیرد که نصب نمودن حفاظ استیل تراس ( بالکن ) میتواند این خطرات را تا حد امکان کاهش داده و از بین ببرد ، بر عکس حفاظ های چوبی که در برابر رطوبت پوسیده میگردیدند و عامل بازدارندگی خود را در برابر سقوط از ارتفاع از دست میدادند و یا حفاظ های آهنی که زنگ میزدند و دیگر نمی شد بعد از مدتی به آن رنگ زد ، حفاظ استیل بالکن ( حفاظ استیل تراس ) نه پوسیده میگردد و نه زنگ میزند و نیازی هم به رنگ کردن ندارد به علت اینکه رنگ آن ثابت بوده و از بین نمیرود ، همچنین یکی از بهترین عامل های بازدارنده در برابر سقوط از ارتفاع و در کنار آن باعث زیباسازی نمای ساختمان میگردد.حفاظ استیل تراس

مزایای حفاظ استیل تراس ( بالکن ) :

 • ضد زنگ بودن : حفاظ استیل تراس ( بالکن ) به دلیل استفاده از کروم در استیل به کار برده شده در حفاظ ضد زنگ بوده و  هرگز پوسیده نخواهد شد.
 • نصب در تمامی محیط ها : حفاظ استیل تراس ( بالکن ) امکان نصب در هر زاویه و مکانی را دارا میباشد .
 • تنوع : حفاظ استیل تراس ( بالکن ) برای نصب در بالکن ، پنجره و محیط های مشابه مناسب میباشد . 

معایب حفاظ استیل بالکن ( تراس ) :

 • تغییر رنگ : به دلیل استفاده از کروم در آلیاژ حفاظ استیل بالکن ( تراس ) ، حفاظ در برابر مواد اسیدی واکنش نشان میدهد و تغییر رنگ پیدا میکند . لذا همیشه باید مراقب تماس استیل با مواد اسیدی بود .
 • آلیاژ ضعیف استیل ممنوع : به دلیل استفاده از حفاظ استیل بالکن ( تراس ) در فضای بیرونی و نمای ساختمان میبایست از آلیاژ 304 به دلیل ثبات رنگ و استقامت بالا استفاده نمود زیرا حفاظ استیل بالکن تراس ) آلیاژ 201 توان مقاومت در محیط های باز ، مخصوصا نما را ندارد و بعد از مدتی تغییر رنگ پیدا کرده و زیبایی خود را کاملا از دست میدهد .

حفاظ استیل بالکن

گروه صنعتی استیلکده با داشتن سال ها تجربه کاری مفید در زمینه فروش و نصب انواع حفاظ استیل ( بالکن ، پنجره ، درب ورودی ، بانکی ، حفاظ استیل ثابت و متحرک ) و بهره گیری از فنی ترین و بهترین پرسنل نصاب همچنین ارائه کیفیت تضمینی و قیمت های منصفانه و عرف بازار و پرهیز از ارائه اجناس و متریال های ضعیف و گاها تقلبی موجود در بازار ( برای مشتری گیری و سود ) آمادگی همکاری و تکمیل پروژه های حفاظ استیل ( اسرع وقت ) با کارفرمایان گرامی را دارد .
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره ( رایگان ) در زمینه های قیمت نرده استیل ، حفاظ استیل و چگونگی نصب نرده استیل با مشاوران ما در ارتباط باشید .

 

ابراهیم زاده 02634579670-09358985516- 09383943064- 09108538512

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

حفاظ استیل بالکن،قیمت حفاظ استیل تراس در کرج و تهران

 • 0تومان

 • قیمت بدون مالیات: 0تومان

محصولات مرتبط

حفاظ استیل تهران ، قیمت حفاظ استیل در تهران

حفاظ استیل تهران ، قیمت حفاظ استیل در تهران

حفاظ استیل  تهران ، قیمت حفاظ استیل در  تهرانهدف از نصب حفاظ استیل در تهران ..

0تومان قیمت بدون مالیات: 0تومان

حفاظ استیل پنجره تهران ، قیمت حفاظ استیل پنجره در تهران

حفاظ استیل پنجره تهران ، قیمت حفاظ استیل پنجره در تهران

حفاظ استیل پنجره تهران ، قیمت حفاظ استیل پنجره در تهرانهدف از نصب حفاظ استیل پنجره در ..

0تومان قیمت بدون مالیات: 0تومان

حفاظ استیل پنجره کرج ، قیمت حفاظ استیل پنجره در کرج

حفاظ استیل پنجره کرج ، قیمت حفاظ استیل پنجره در کرج

حفاظ استیل پنجره کرج ، قیمت حفاظ استیل پنجره در کرجهدف از نصب حفاظ استیل پنجره در کرج..

0تومان قیمت بدون مالیات: 0تومان

برچسب ها: حفاظ استیل بالکن, حفاظ استیل تراس, قیمت حفاظ استیل بالکن, قیمت حفاظ استیل, حفاظ بالکن, حفاظ استیل بالکن 304, حفاظ استیل بالکن در کرج, حفاظ استیل بالکن تهران, حفاظ استیل, حفاظ تراس